Wesele w Osadzie Słuszewo!

Prywatność, spokój, cisza, z dala od zgiełku zurbanizowanych terenów i wścibskich oczu sąsiadów, czy przechodniów. Twoja sala weselna czeka!

 

Zamów wesele w Osadzie! To czym Ty się zajmiesz to zabawa i weselenie się z swoją rodziną, przyjaciółmi, bo tak powinno wyglądać każde wesele. My zajmiemy się całą resztą. Od organizacji muzyki i cateringu na Polteraband po powrót limuzyną pod Twój dom już po zakończonym weselu i poprawinach.

Na miejscu w Osadzie, czeka na Was przestronny 72 metrowy apartament z 2 osobnymi sypialniami, dużym salonem i wyjściem na prywatny taras. Wygodnie przygotujesz się do Twojego wymarzonego dnia, Ty wybierasz czy potrzebujesz prywatności, czy wręcz odwrotnie chcesz mieć wszystkie Ci bliskie osoby, przy sobie. W ośrodku mamy do Twojej dyspozycji maksymalnie 100 miejsc noclegowych, większość to apartamenty, lecz jest też kilka mniejszych pokoi. Kiedy już będziecie gotowi zaprosimy Was do naszej sali. Jedną z nich największą Salę Królewską przedstawiam Wam poniżej:

 

 

Wasza Sala Weselna – Galeria

 

 

 

 

 

Sala Królewska jasna sala weselna -165 m2, ponad 4 metry wysoka

 

Na sali może się bawić aż 110 Waszych gości, w tym jest oczywiście miejsce do tańczenia, lub 150 po połączeniu z mniejszą Salą Osadnika, która jest zaraz obok. Do Waszej dyspozycji mamy stoły prostokątne i okrągłe, jak i 3 typy krzeseł.

Co najważniejsze, na tej wspaniałej sali weselnej będą Was obsługiwać profesjonaliści. Każdy członek naszego zespołu w Osadzie obsługiwał już nie jedno przyjęcie. Kiedy będziesz czegoś potrzebować, jesteśmy zawsze by odpowiedzieć na Twoje pytania i zrealizować to czego potrzebujesz.

 

Osada jest usytuowana na skraju lasu i niecały kilometr od wsi Słuszewo, a 15 km od Wejherowa i 40 km od Trójmiasta. Jeśli będziecie mieli gości z za granicy, to transfer z lotniska oczywiście zorganizujemy i trwa on około godziny czasu.

Zdjęcia w plenerze to kolejny element który możesz zorganizować na terenie i wokół Osady.

 

 

Pamiętamy też, że w taki dzień niczego nie może zabraknąć, więc mamy oczywiście zapasowy generator prądu, który zapewnia spokojną głowę, gdy sieć zawodzi i wszystko gaśnie.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu i umówieniu się na spotkanie, czy to degustację menu.

Kontakt:

Manager

tel 787 053 637

mail: osada@sluszewo.pl