Natura & Relaks

Wypoczywaj w harmonii z otaczającą Naturą

Nocleg w Osadzie Słuszewo

Spokojny sen

Osada Słuszewo przyciąga swoim wyjątkowym wnętrzem pośród lasów i łąk.
Dbamy o Twój komfort podczas pobytu w naszej Osadzie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie nocleg w pokoju: 1, 2, 3 lub 4-osobowym. Posiadamy również w ofercie apartament parterowy, który pomieści od 4 do 10 osób, oraz apartament sześcioosobowy lub ośmioosobowy mieszczący się na piętrze. Osada Słuszewo proponuje wyjątkowy nocleg, w którym spędzisz wspaniale czas, przyjeżdżając sam bądź też z grupą przyjaciół lub rodziną. Posiadamy przede wszystkim, aż 100 miejsc noclegowych dlatego, łatwo jest zorganizować  w Osadzie nawet większe kilkudniowe wydarzenie rodzinne. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie pokój lub apartament, który spełni Twoje oczekiwania.

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Apartamenty w Słuszewie

Nocleg w luksusowym apartamencie

Nasze apartamenty są idealnym rozwiązaniem dla grup większych niż czteroosobowe. W takim miejscu poczujesz się luksusowo, ponieważ z ogromną dbałością zadbaliśmy o design wnętrza i nowoczesność. Każdy z naszych apartamentów posiada aneks kuchenny, więc bez wątpienia możesz spędzać czas z przyjaciółmi, bądź, rodziną biesiadując przy dużym, stole. Oprócz tego dla Twojego komfortu apartamenty wyposażyliśmy w wygodne łóżka, 40’calowy telewizor LED, suszarkę do włosów, kosmetyki oraz ręczniki. Każdy z nich ma dedykowany taras, na którym prawdopodobnie będziesz spędzać wieczory pod chmurką. Na powitanie czeka na Ciebie kawa, herbata oraz woda mineralna. W ofercie posiadamy apartament parterowy, który pomieści od 4 do 10 osób, oraz apartament sześcioosobowy lub ośmioosobowy mieszczący się na piętrze.

Osada Słuszewo

Apartamenty 2 poziomowe z tarasem 6-osobowe

6 GUESTS

42 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 6-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartamenty 2 poziomowe z tarasem 8-osobowe

8 GUESTS

63 m²

Apartament 8-osobowy, 2 poziomowy, na dole duży salon z aneksem kuchennym, wyjściem na prywatny taras. Na dole jest też dodatkowa toaleta, natomiast u góry mamy 2 sypialnie w czym 1 open space i łazienka z prysznicem.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartament na piętrze z wanną 11-osobowy

10 GUESTS

72 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 10-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych. 

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartamenty z własnym tarasem 5/6-osobowy

6 GUESTS

72 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 6-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych.

BOOK NOW FROM PLN
POCZUJ SIĘ JAK W DOMU

Odkryj

Kaszuby

Przygotowaliśmy dla Ciebie podróż kulinarną, smaki natury i relaks wśród ciszy.

Osada Słuszewo to miejsce dla osób, które chcą w wysokim standardzie odkryć na nowo piękno przyrody.

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Pokoje w Słuszewie

Wyjątkowy nocleg w pokoju

Wiemy, jak ważny jest komfort i poczucie, że po całym dniu atrakcji w Osadzie możesz odpocząć, dlatego przygotowaliśmy pokoje, do których przynależy nowoczesna łazienka z prysznicem. Nie musisz martwić się o komplet ręczników, kosmetyki oraz suszarkę do włosów, ponieważ to wszystko znajdziesz w swoim pokoju. Wygodne łózko sprawi, że Twoja noc będzie wyjątkowo komfortowa a rano, obudzisz się pełen energii. Każdy pokój posiada komodę oraz został wyposażony w nowoczesny, płaski 40’ calowy telewizor LED. W pokoju czeka na Ciebie zestaw powitalny: kawa, herbata oraz woda mineralna. Natomiast na terenie całego obiektu udostępniamy Ci sieć WiFi.

Osada Słuszewo

Pokoje 3-osobowe

3 GUESTS

22 m²

Zapraszamy do skorzystania z pokoi 3-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych. Dzieci w wieku do 3 lat za darmo, od 3 do 12 lat -50%.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Pokoje 2-osobowe

2 GUESTS

11 m²

Zapraszamy do skorzystania z pokoi 2-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych. Dzieci w wieku do 3 lat za darmo, od 3 do 12 lat -50%.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Pokoje 4-osobowe

4 GUESTS

24 m²

Zapraszamy do skorzystania z pokoi 4-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych. Dzieci w wieku do 3 lat za darmo, od 3 do 12 lat -50%.

BOOK NOW FROM PLN