Agroturystyka u Moniki

Nocleg - Agroturystyka u Moniki

Spokojny sen

Agroturystyka u Moniki przyciąga swoim wyjątkowym wnętrzem pośród lasów i łąk. Nasze apartamenty skierowane są dla rodzin i grup, a największy z nich pomieści aż 11 gości. Agroturystyka u Moniki i Osada Słuszewo proponuje wyjątkowy nocleg, w którym spędzisz wspaniale czas, przyjeżdżając sam bądź też z grupą przyjaciół lub rodziną. Posiadamy aż 100 miejsc noclegowych dlatego, łatwo jest zorganizować  w Osadzie nawet większe kilkudniowe wydarzenie rodzinne. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie pokój lub apartament, który spełni Twoje oczekiwania.

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Apartamenty w Słuszewie

Nocleg w luksusowym apartamencie

Nasze apartamenty są idealnym rozwiązaniem dla grup większych niż czteroosobowe. W takim miejscu poczujesz się luksusowo, ponieważ z ogromną dbałością zadbaliśmy o design wnętrza i nowoczesność. Każdy z naszych apartamentów posiada aneks kuchenny, więc bez wątpienia możesz spędzać czas z przyjaciółmi, bądź, rodziną biesiadując przy dużym, stole. Oprócz tego dla Twojego komfortu apartamenty wyposażyliśmy w wygodne łóżka, 40’calowy telewizor LED, suszarkę do włosów, kosmetyki oraz ręczniki. Każdy z nich ma dedykowany taras, na którym prawdopodobnie będziesz spędzać wieczory pod chmurką. Na powitanie czeka na Ciebie kawa, herbata oraz woda mineralna. W ofercie posiadamy apartament parterowy, który pomieści od 4 do 10 osób, oraz apartament sześcioosobowy, ośmioosobowy  lub jedenastoosobowy mieszczący się na piętrze.

Osada Słuszewo

Apartamenty 2 poziomowe z tarasem 6-osobowe

6 GUESTS

42 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 6-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartamenty 2 poziomowe z tarasem 8-osobowe

8 GUESTS

63 m²

Apartament 8-osobowy, 2 poziomowy, na dole duży salon z aneksem kuchennym, wyjściem na prywatny taras. Na dole jest też dodatkowa toaleta, natomiast u góry mamy 2 sypialnie w czym 1 open space i łazienka z prysznicem.

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartament na piętrze z wanną 11-osobowy

10 GUESTS

72 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 10-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych. 

BOOK NOW FROM PLN

Osada Słuszewo

Apartamenty z własnym tarasem 5/6-osobowy

6 GUESTS

72 m²

Zapraszamy do skorzystania z apartamentów 6-osobowych. Odpoczynek wśród natury to najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz najbliższych.

BOOK NOW FROM PLN

Atrakcje

Na naszym terenie nie sposób się nudzić.  Na naszych gości na świeżym powietrzu czekają ciekawskie i przyjazne zwierzęta z naszej zagrody, klimatyczna sauna oraz zewnętrzne jacuzzi pozwolą się odprężyć a sala gier z piłkarzykami, bilardem i innymi urządzeniami urozmaici dodatkowo wspólnie spędzony czas.

Zwierzęta
Farma Strusi niedaleko Osady Słuszewo
Ruska bania i sauna w Osadzie Słuszewo
Ruska Bania
Sala Gier
Sala gier