U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ

Atrakcje w Słuszewie

Za sprawą pięknego położenia na mapie północnych Kaszub, Osada Słuszewo to miejsce wyjątkowo urokliwe. Jeśli szukasz czystego powietrza, zieleni i spokoju to niewątpliwie miejsce dla Ciebie.

ZAREZERWÓJ JUŻ DZIŚ

Napisz lub zadzwoń:

email: osada@sluszewo.pl

tel: 787053637

#OsadaSłuszewo

ODPOCZNIJ OD ZGIEŁKU

Osada Słuszewo - z naturą nam po drodze

Jesteśmy usytuowani wśród malowniczych lasów, w odległości 65 km od Gdańska i 38 km od Gdyni, dlatego Osada Słuszewo świetnie sprawdzi się na wypoczynek od zgiełku miasta. W swojej ofercie posiadamy apartamenty sześcioosobowe i ośmioosobowe. Każdy z nich posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, własną łazienkę oraz komfortowe łóżka.
Oprócz nowych i funkcjonalnych pokoi miejsce to wyróżnia niewątpliwie smaczna kuchnia, nieograniczony dostęp do sauny i ruskiej bani, a także bliskość różnorodnych atrakcji.

ATRAKCJE W OSADZIE

Osada Słuszewo proponuje wiele atrakcji

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele możliwości spędzania wolnego czasu.
Osada Słuszewo gwarantuje wiele atrakcji, dzięki którym dzieci i dorośli nie będą się nudzić. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń z pewnością polecamy paintball, czyli grę zespołową, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Jeśli chcesz wspaniałego relaksu to, znajdziesz u nas ruską banię a usytuowanie jej w okolicach przyrody, sprawi, że jeszcze bardziej poczujesz się błogo. Oprócz ruskiej bani posiadamy również saunę suchą, natomiast na zakończenie dnia polecamy wspólne biesiadowanie przy ognisku.

ATRAKCJE W OSADZIE DLA NAJMŁODSZYCH

Osada Słuszewo i atrakcje dla najmłodszych

Rozrywek dla dzieci również nie zabraknie, ponieważ niezależnie od wieku, każde z dzieci znajdzie tutaj coś dla siebie. Ważnym aspektem jest to, że posiadamy ogromny plac zabaw, który nie tylko usatysfakcjonuje tych najmłodszych, ale również i starsze dzieci. Oprócz zjeżdżalni i wielu ciekawych atrakcji na placu zabaw mamy również trampoliny.
Ten doskonały rodzaj zabawy sprawi, że Twoje dziecko poczuje się w Osadzie Słuszewo doskonale. Wieczorem zapraszamy dzieci do spędzania czasu przy ognisku.

ATRAKCJE

Poza Osadą Słuszewo nie będziesz się nudził

Niewątpliwie ciekawą alternatywą dla spędzania wolnego czasu jest również wyjazd nad morze. Do dyspozycji masz Gdańsk, Gdynię i Sopot. Każdy z tych kurortów zachwyci Cię na pewno swoją wyjątkowością, a to tylko 65 km. od Osady. Być może szukasz odpoczynku nieco bliżej, dlatego zachęcamy do odwiedzenia plaży w Dębkach, Karwi, Jastrzębiej Górze bądź też we Władysławowie. Gdy będziesz chciał zwiedzić atrakcje poza Osadą, polecamy kilka z nich.

ATRAKCJE

Strusia Farma

Strusia Farma to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Posiada duży, zielony teren i plac zabaw, a na jego terenie żyje wiele gatunków zwierząt. Oprócz strusiów można tutaj spotkać lamy, kozy, króliki, owce, kaczki, gęsi, kury i konika Kacperka. Istnieje możliwość kupienia oryginalnej pamiątki jak np. strusie pióro czy wydmuszka. Ponadto, na Farmie znajduje się tu punkt gastronomiczny, w którym można m.in. spróbować jajecznicy ze strusiego jaja.

ATRAKCJE

Dwór w Słuszewie

W kolejnych dniach pobytu w Osadzie Słuszewo, warto pokusić się o zwiedzanie okolicznej atrakcji, jaką jest zabytkowy Dwór w Słuszewie z XX wieku. Obiekt ten figuruje w rolniczej księdze adresowej z 1939 roku jako majątek. Najstarszym znanym rodem właścicieli byli von Pasken, a ponad sto lat temu dwór przeszedł w ręce państwa. Ten urokliwy dom z niezwykłym klimatem to obowiązkowy punkt wizyty w planie zwiedzania okolic Słuszewa, szczególnie dla wszystkich wielbicieli dworków i dawnej architektury.

ATRAKCJE

Wieża widokowa: Kaszubskie Oko

Wieża widokowa „Kaszubskie Oko” to jedno z tych miejsc, które jest idealnym rozwiązaniem na aktywne spędzenie czasu z rodziną. Ta 4-metrowa wieża posiada wyjątkową konstrukcję w kształcie klepsydry. To z niej rozciąga się widok na piękną, malowniczą okolicę Słuszewa. Na jej szczyt można dostać się schodami lub wjechać windą. Ponadto, na terenie kompleksu znajdują się makiety dinozaurów oraz Stolemów, które są nie lada atrakcją dla maluchów! Dodatkową rozrywką jest 18-dołkowe pole do mini golfa, ziemne szachy z gigantycznymi figurami do przestawiania, dwa place zabaw, w tym jeden w kształcie statku pirackiego.

ATRAKCJE

Jezioro Żarnowieckie

Tylko 10 minut jazdy samochodem dzieli Osadę Słuszewo od malowniczego Jeziora Żarnowieckiego. Miejsce to idealnie wkomponowało się w kaszubski krajobraz pofałdowanych pól, łąk i lasów. Obecnie znajduje się tam największa w kraju elektrownia szczytowo-pompowa. Jezioro Żarnowieckie to idealne miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy płci. To przestrzeń, gdzie relaks łączy się z aktywnym wypoczynkiem. Podczas gdy głębokość jeziora wynosi 1476 h, maksymalna szerokość to 2,7 kilometra. Długość przekracza 7 kilometrów, a maksymalna szerokość posiada 2,7 kilometra. Z odległym o 4 kilometry morzem łączy je rzeka Piśnica.