U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ

Osada Słuszewo - miejsce idealne na imprezę

Osada Słuszewo sprawi, że Twoja uroczystość będzie niezapomniana.
Możesz tutaj zorganizować przyjęcie komunijne, chrzciny, urodziny, spotkania rodzinne oraz przyjęcia na większą ilość osób np. wesela lub rocznice ślubu. Jeśli cenisz sobie spokój i bliskość natury oraz szukasz oryginalnej przestrzeni do realizacji swoich planów to nasza Osada, jest miejscem idealnym. Dzięki atrakcjom dla dzieci takich jak: trampoliny oraz plac zabaw nasze miejsce świetnie sprawdzi się przy imprezach dla najmłodszych.

Wszystkie przyjęcia to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego z nas, a szczególny, rodzinny charakter tych spotkań wymaga profesjonalnej obsługi i odpowiednio dobranego menu.
Dzięki doświadczeniu i pasji nasz zespół zorganizuje dla Ciebie wspaniałe spotkanie z doskonałą kuchnią na pierwszym planie. Każde wydarzenie, traktujemy w Osadzie indywidualnie a Twoje zadowolenie, jest dla nas priorytetem, dlatego zadbaliśmy o wspaniałą restaurację,
w której wykorzystujemy produkty lokalne, a dania komponujemy na bazie produktów
z ekologicznego ogrodu Osady Słuszewo.

URODZINY

Wyjątkowa przestrzeń na 18 urodziny

18-ste urodziny to ważne wydarzenia z życia każdego młodego człowieka, dlatego z tej okazji oprócz doskonałego miejsca do zabawy, czyli sali, doradzamy zorganizowanie wieczornego ogniska. Do dyspozycji jest cały obiekt, dlatego, jeśli będziecie potrzebowali wytchnienia po wieczornym szaleństwie na parkiecie, zapraszamy Was na relaks w ruskiej bani wśród pięknej przyrody.

ŚLUB

Niezapomniany ślub

Osada jest miejscem wyjątkowym ze względu na swój charakter. Jeśli, marzycie o weselu w stylu boho to świetnie, trafiliście. Cudowna okolica wśród lasów i łąk jest idealna do takiego typu wesela. Wasze zdjęcia weselne będą wyjątkowe, ponieważ udostępniamy Ci każdy zakątek Osady do sesji plenerowej.
Tych miejsc jest naprawdę sporo!

ŚLUB

Na łonie natury

A co jeśli marzysz o ślubie w plenerze?
Jest to możliwe! Osada Słuszewo jest zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić zakochanym ślub na łonie natury. Wyobraź sobie piękne krzesła, dekoracje wśród drzew i ludzi, którzy są dla Ciebie ważni tego dnia. Nie ma piękniejszego miejsca do powiedzenia sobie: „Tak”, niż plener w naszym obiekcie.

ŚLUB

Smacznie, lokalnie i naturalnie

Nasza Osada Słuszewo wyznaje cztery idee: smacznie, zdrowo, lokalnie i sezonowo. Potrawy które, serwujemy, są przygotowywane na podstawie produktów pochodzących z naszej uprawy ekologicznej. Sami uprawiamy warzywa i owoce oraz zioła, które goszczą na stołach. Przykładamy wielką wagę do jakości i świeżości produktów. Wiemy, jak ważny, jest dzień zaślubin, dlatego z najwyższą starannością, zadbamy o to, aby potrawy były na wysokim poziomie.

POPRAWINY

Ślub i wesele to nie wszystko

W Osadzie dajemy Ci możliwość połączenia ślubu z poprawinami. Duża przestronna sala pomieści
do 150 osób, a 100 miejsc noclegowych sprawi, że Twoi goście po szampańskiej imprezie nie będą martwić się o powrót. Goście mogą wybierać spośród pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych, czteroosobowych oraz 6 i 8-osobowych apartamentów. Dla wszystkich na terenie Osady znajduje się bezpłatny parking, dlatego Twoi goście nie muszą martwić się o bezpieczeństwo auta-mogą poddać się zabawie do białego rana. A gdy emocje już opadną, w dniu poprawin możesz rozkoszować się urokami Osady, piękną przyrodą i wolno płynącym czasem. Delektuj się jedzeniem, wspaniałymi napojami i ciesz się spotkaniem.

Jubileusze świętuj z nami!

Wyjątkowość naszego miejsca sprawi, że to miejsce spodoba się wszystkim niezależnie od wieku, dlatego, jeśli chcesz zorganizować u nas rocznicę ślubu to świetnie, trafiłeś.
Na pewno pierwszy rok po ślubie jest bardzo ważny, dlatego zachęcamy do organizacji imprezy z okazji papierowej rocznicy. Piętnasta rocznica ślubu zwana kryształową, dwudziesta piąta zwana srebrną, czy pięćdziesiąta rocznica ślubu-złota są fantastycznym powodem, aby zorganizować imprezę i uczcić ten czas.

Nie martw się o wyjątkowe urodziny, Osada Słuszewo zadba o wszystkie atrakcje

W naszej Osadzie zorganizujesz urodziny. Zarówno urodziny, jak i imieniny są okazją do zorganizowania imprezy dla przyjaciół i rodziny.
Osada Słuszewo da Ci wszystko, czego, potrzebujesz. Dużą salę, w której możesz tańczyć wraz ze swoimi gośćmi oraz lokalne dania, która przygotuje dla Was nasz Szef Kuchni. Jeśli chcesz, możemy zorganizować również inne atrakcje w tym dniu np. paintball lub wieczorne ognisko.