OSADA SŁUSZEWO - BIZNES

Dlaczego Osada Słuszewo jest miejscem idealnym na spotkanie biznesowe?

Osada Słuszewo daje możliwość przygotowania:

* konferencji, szkoleń

* wigili firmowej

* uroczystej Gali

* jubileuszu firmy

* eventu tematycznego

* integracji firmowej

Zorganizuj u nas, ważne dla Ciebie wydarzenie

U nas zorganizujesz uroczystość swojej firmy: spotkania kwartalne, spotkania końcowo roczne i inne. Jeśli więc poszukujesz miejsca, na spotkania biznesowe to nasza Osada Słuszewo jest miejscem idealnym. Oferujemy Tobie dużą salę konferencyjną, która pomieści do 150 osób a jej przestronne wnętrze i wyposażenie sprawi, że każdy z uczestników poczuje się tutaj komfortowo. Godnym uwagi jest fakt, że przygotowaliśmy dla Ciebie 3 sale konferencyjne: Dębki, Karwia i Jastrzębia Góra. Jeśli potrzebujesz podzielić swoje szkolenia, na kilka grup warsztatowych jest to niewątpliwie dużą zaletą.

UDOGODNIENIA PODCZAS IMPREZY

Osada Słuszewo zapewni atrakcje i udogodnienia podczas imprezy firmowej

Uczestnicy mogą rozgościć się spośród stu miejsc noclegowych, a czas wolny spędzić przy ognisku, lub korzystając z wielu innych atrakcji, jakimi są: ruska bania, sauna oraz paintball.
W szczególności polecamy ostatnią atrakcję ze względu
na świetną zabawę całego zespołu.
Naszym atutem jest wspaniała restauracja, w której najlepszy Szef kuchni przygotuje z dużą starannością pyszne i różnorodne dania. Korzystamy z lokalnych produktów oraz warzyw ze swojego ekologicznego ogródka, dlatego nasze dania zadowolą najbardziej wymagających klientów. Połączenie profesjonalnej sali konferencyjnej, pięknych miejsc noclegowych, smacznej kuchni i wielu atrakcji sprawi, że spotkania biznesowe w Osadzie Słuszewo będą udane, a uczestnicy zapamiętają je na dłużej.

DEDYKOWANY OPIEKUN

Osada Słuszewo dba o Twoje zadowolenie

Jeśli, zdecydujesz się na przygotowanie spotkania biznesowego w naszej Osadzie, gwarantujemy Ci świetną jakość usługi. Dlatego, do każdej biznesowej rezerwacji dedykujemy opiekuna, który będzie z Tobą w stałym kontakcie mailowym
i telefonicznym.
Dobierze według Twoich preferencji i menu, atrakcje po biznesowym spotkaniu oraz omówi szczegóły pobytu. Nie musisz martwić się, jak zostaną ulokowani Twoi prelegenci, uczestnicy w sali konferencyjnej i w miejscu noclegowym. Nasz dedykowany opiekun zadba o każdy szczegół. Wiemy, jak stresująca, jest organizacja takiego wydarzenia, dlatego wychodząc, naprzeciw Twoim oczekiwaniom, wyręczamy Cię z przygotowań organizacyjnych.